0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Arnavutköy Paintball
Anasayfa Arnavutköy Paintball

Arnavutköy Paintball

Dönemin en özel popüler aktiviteleri arasında paintball var. Arnavutköy paintball ile siz de bu eğlencenin tadına varacaksınız.

 

Peki, paintball nedir? Nasıl oynanır?

 

Paintball Hakkında

Paintball oyununun çok eski bir tarihi var. Son dönemde yaygınlaşan ve Arnavutköy paintball gibi pek çok il ve ilçe merkezinden oyuna katılım olan eğlence haline gelmiştir. İlk zamanlar kesilecek ağaçların işaretlenmesi için kullanılan boyalar, sonrasında bir oyuna dönüştürülmüştür. 1981 yılında ilk olarak oyun haline gelmesi sağlanmıştır.

 

Günümüzde hem teknolojinin hem de geleneksel etkilerin sürdüğü bir şekilde oynanıyor. Çok sayıda ekipman sizlere sunuluyor. Güvenilir ve gerçekçi bir oyun alanının oluşturulması ile doğayla iç içe keyifli bir deneyim elde ediliyor. En az 8 kişiyle iki grup halinde oynanacak bu oyun popülerliğini her geçen gün arttırıyor.

 

Panitball Gündüz ve Akşam Seansları

Oyun geniş bir alanda oynanıyor. Bu sebeple rezervasyon üzerinden hareket ediliyor. Gündüz ve akşam seansları var. Yani dilediğiniz zaman gün içinde ki zaman dilimlerinden birini tercih ederek bu oyunu oynayabilirsiniz.

 

Oyun Paketleri;

Oyun paketleri sadece paintball Arnavutköy olarak sunulmuyor. Aynı zamanda paketlerin içinde bir gününüzü tamamen o alanda geçirebileceğiniz şekilde yapılan organizasyonlar var. Bunlar piknik yapmak, mangal yakmak gibi farklı aktivitelerin de bir arada bulunduğu paketler. Değerlendirmeniz halinde; otopark, tuvalet ve tüm ekipmanlar seçtiğiniz paketin içeriğine dahil olacak.

 

Paintball Sahası Özellikleri

Oyunun keyifli hale gelmesi, geniş bir alanda oynanması ile olacak. Sunulan hizmette paintball sahası 4000 metrekarelik bir alanın içinde oluşturulmuştur. Doğal, çamlık bir ormanın içinde oluşturulan bu alanda hem gerçekçi hem de keyifli bir şekilde oyun oynama fırsatı tanınıyor. Sahada kullanacak olduğunuz tüm ekipmanlar size veriliyor. Ayakkabı dışında ihtiyacınız olan ne varsa, oyun öncesinde size verilecektir. Bunun dışında herhangi bir ek ücret ödemeden oyunun tadını çıkarabilirsiniz. 14 yaş ve üzerinde olan herkes Arnavutköy paintball sahası ile eğlenceli dakikalar geçirebilir. Rezervasyon yaparak, öncesinde ne zaman oyun oynamak istediğinizi bildirmeniz gereklidir. Müsait olma durumuna göre bilgi verilir.

 

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ