0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Avcılar Paintball
Anasayfa Avcılar Paintball

Avcılar Paintball

Paintball oynamak isteyen kişiler için Avcılar paintball araması sonucunda sunulan hizmete ulaşacaksınız. Eğlenceli zaman geçirmeye hazır olun.

 

Sizin için 4.000 metrekarelik çamlık alanda oluşturulmuş olan paintball alanı sayesinde, güvenli ve gerçekçi şekilde oyun oynayacaksınız. Avcılar paintball kampanyaları olması halinde kaçırmadan aynı zamanda ekonomik ödemeler ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 

Paintball Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için en az 8 kişi olmak gerekiyor. 4’er kişilik gruplar oluşturularak oyun oynanacak. Siz oyunu oynarken kuralların sağlanması için hakem de olacak. Ancak kurallara uygunluk olması halinde hakem gerekmiyor. Kurallar size oyun başında anlatılacak. Ekipmanlar verilecektir. Sahaya çıktıktan sonra ise keyifli ve eğlenceli dakikalar başlayacak.

 

Silahlar;

Herkesin bir silahı olacak. Mermiler de toplu olarak verilecek. Dilerseniz mermileri kendi aranızda istediğiniz gibi bölebilirsiniz. Herkesin silah modeli de aynı. Şimdilik tekbir silah modeli üzerinden hizmet veriliyor. İlerleyen günlerde silah konusunda da seçim yapabileceğiniz şekilde hizmet verilecektir.

 

Diğer Ekipmanlar;

Ayakkabılarınız dışında tüm ekipmanlar sunuluyor. Dilediğiniz gibi giyerek, sahada o ekipmanlar ile yer alacaksınız. Ekipmanları satın almak istemeniz durumunda da Paintball Avcılar yardımcı olacaktır. Dilediğiniz gibi satın alabileceğiniz ürünleri inceleyerek, fiyat alabilirsiniz.

 

Panitball Ne Zaman Oynanır?

Painball oynamak isteyen kişiler doğru zaman ne zaman sorusunu sorabilir. Çamlık bir alana konumlandırılmış olan paintball sahasını istediğiniz zaman değerlendirebilirsiniz. Yoğun yağışlar olmadığı sürece, yağmurlu havalarda da oyunu oynamanız mümkün. 14 yaş ve üzerinde olan herkes, bu deneyimi gerçekleştirebilir.

 

Gece ve gündüz seçenekleri;

Dilerseniz oyunu gündüz ya da akşam oynayabilirsiniz. Sahada gerekli aydınlatmalar yapılmış olduğundan direkt olarak gece de oynamanız keyif verebilir. Tamamen sizin ne zaman oynamak istediğinize göre, mevsim koşullarının uygun olması durumunda direkt olarak oyunu oynayabileceksiniz.

 

Diğer hizmetler;

Sadece oyun değil, mevsim koşullarının uygun olması ve zamanınızın da olması durumunda paket seçeneklerini değerlendirip, piknik de yapabilirsiniz. Alan geniş bir alan olduğundan, dilediğiniz gibi zaman geçirebileceksiniz. Avcılar paintball sahası ile direkt olarak oyun oynamanın tadını çıkarırken, farklı alternatifleri de değerlendirmeniz mümkün.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ