0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Bağcılar Paintball
Anasayfa Bağcılar Paintball

Bağcılar Paintball

Painball oynamak isteyen kişiler Bağcılar paintball araştırması yapabilir. Sizin için sunulan hizmetten faydalanarak, eğlenceli bir oyunda yer alabilirsiniz.

Paintball Oynamak

Oyun oynamak isteyen kişiler, grup halinde oynanan bu oyunu tercih edebilir. Bağcılar paintballoynamak isteyen kişiler direkt olarak bilgi alabilir. Sizin için sunulan bu hizmet, en az 8 kişi (4’er kişilik gruplar), en fazla ise 20 kişilik (10’ar kişilik gruplar) ile değerlendirilebilir.

Oyun Kuralları;

Elbette oyunu oynarken hakem tarafından bildirilmiş olan kurallara uygun şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Kurallar size oyun öncesinde hatırlatılıyor. Kurallara uymayan kişiler için ikaz edilme söz konusu. Sizin güvenliğiniz için gereken özen gösterilerek, kurallara uygun şekilde oyunu oynamanız sağlanıyor.

PanitballSahasında Diğer Avantajlar

Oyun oynamak isteyen kişiler direkt olarak paintball sahasında farklı alternatifleri de değerlendirebilir. Oyunu oynamanız için size sunulan paketler var. Bu paketleri değerlendirmeniz durumunda, piknik de yapabilir dilerseniz mangal yakabilirsiniz. 4.000 metrekarelik alanında içinde oynayacağınız oyun dışında, size farklı avantajlar da sunulduğundan Painball Bağcılar sizin için son derece keyifli olacak.

Oyun oynamanın yanı sıra, paketlerin içinde tercih etmeniz halinde yukarıda verilen seçeneklere erişim sağlayacaksınız. Eğlenmenin yanı sıra avantajlı ve konforlu olmanız için de gereken özen gösterilmiştir. Ekipmanlar paketin içine dahil olacak. Göz önünde bulundurarak dilediğiniz gibi paket seçimini yapabilirsiniz.

PaintballRezervasyonu

Oyun oynamak istediğiniz zaman, mutlaka öncesinde rezervasyon yapmanız gerekiyor. Oyunu kaç kişi oynayacağınız ve seçeneklerden hangisini tercih edeceğiniz gibi bilgileri vermelisiniz. Rezervasyon sırasında istediğiniz tarih ve zaman dilimi için müsaitlik durumuna bakılarak bilgi verilecektir.

Akşam Seansı;

Dilerseniz oyunu akşam oynayabilirsiniz. Keyifli zaman geçirebileceğinizi düşündüğünüz akşam saatleri için sahada ışıklandırmalar yapılmıştır. Paintball akşam oynandığında da son derece keyiflidir.

Gündüz Seansı;

Gündüz paintball oynamak isteyen kişiler için gün içinde iki seans oluyor. Dilerseniz gündüz seansını da değerlendirerek, direkt olarak seçtiğiniz bu zaman dilimi içinde oynayabilirsiniz. Bağcılar paintball sahası için direkt olarak rezervasyon yapabilir. Eğlenceli zaman geçirmeniz sağlanacaktır.

 

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ