0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Bahçelievler Paintball
Anasayfa Bahçelievler Paintball

Bahçelievler Paintball

Trend grup oyunları arasında yer alan painballl için Bahçelievler paintball hizmeti sunuluyor. Rezervasyon yaparak siz de oynayabilirsiniz.

Paintball kuralları nedir? Paintball ne kadar sürer gibi sorularınızın yanıtı veriliyor…

Gerçek Bir Savaş Oyunu

Heyecan, adrenalin, mutluluk bir arada olacak. Bahçelievler paintballaraştırmanızın sonunda, 4.000 metrekarelik bir alanda paintball oynayabileceğinizi göreceksiniz. Bunun için rahat şekilde hareket ederek, yaptığınız rezervasyon sonunda profesyonel şekilde oyunu oynamanın tadını çıkarın.

Size verilen paintball silahı tüm katılımcılar için aynıdır. Mermi sayısı bellidir. Toplam mermi sayısı verilir grup arkadaşlarınız arasında bölüştürmeniz istenir. Sonrasında oyuna başlayabilirsiniz. Gerçekçi bir alanda hem güvenli hem de keyifli şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

PanitballOyunu Paketleri

Oyunu oynamak isteyen kişiler sunulan paketler olduğunu göreceksiniz Paintball Bahçelievler aramanız sonrasında, paketlerin belirlenmiş olduğunu ve bu paketler üzerinde ödemelerin de sunulmuş olduğunu göreceksiniz. Değerlendirmenizi yaparak, direkt olarak oyun paketini seçebilirsiniz.

Gibi pek çok aktivite de aynı alanda yapılıyor. 4.000 metrekarelik bir alana konumlandırılmış olan tesiste, dilediğiniz gibi zaman geçirmeniz mümkün. Oyun paketlerini inceleyerek, istediğiniz paket üzerinden dilediğiniz gibi oyun oynayabilirsiniz.

Paketlerin seansları;

Gibi iki seçenek üzerinden hareket edeceksiniz.

PaintballTurnuvası

Büyük bir sahada paintball turnuvası son derece keyifli olacak. Sunulan hizmette turnuva yapmanıza da olanak tanınıyor. Dilerseniz önceden zaman konusunda bilgi vererek, direkt olarak turnuva halinde sunulan bu hizmeti değerlendirebilirsiniz. Zaman ve kişi sayısı konusunda bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Sizin izin özel şekilde ortamın hazırlanması sağlanacak ve keyifli zaman geçirmeniz için ekipmanlar ve diğer tüm koşullar kontrol edilecektir. Bahçelievler paintball sahası kapsamında, dilediğiniz şekilde hareket ederek oyun oynayabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmek, büyük turnuvalar yapmak, profesyonel şekilde paintball oynamak için rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon sonrasında oyunu oynamanız sağlanmış olacak.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ