0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Bakırköy Paintball
Anasayfa Bakırköy Paintball

Bakırköy Paintball

Paintball oyuncularının Bakırköy paintball araması ile profesyonel şekilde oyun oynayabileceği seçeneğe ulaşması mümkün.

Büyükb ir sahada gerçek mi paintball savaşı…

Paintball Rezervasyon

Oyunu oynamak isteyen herkesi ilk olarak Bakırköy paintballaramalarının ardından, iletişime geçerek bilgi almaya davet ediyoruz. Sonrasında ise rezervasyon yapılmasını istiyoruz. Neden mi? Hem sahanın müsait olması hem de kişi sayısına göre ekipmanların kontrol edilerek, son ayarların yapılması için. Size daha iyi bir hizmet sunulması adına gereken kontroller yapıldıktan sonra, direkt olarak dilediğiniz gibi hareket edebilir oyun oynayabilirsiniz.

Gece Paintball;

Rezervasyon sırasında size sorulan sorular arasında seanslardan hangisini seçtiğiniz olacak. Bunun için seans seçenekleri sunulacaktır. Rezervasyon öncesinde bunu bildirerek, dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Gündüz Paintball;

Gündüz paintball oynamak isteyen kişiler, rezervasyonu buna göre yapabilir. Gündüz yapılacak diğer aktiviteler de olabilir. Seçmiş olduğunuz pakete göre piknik yapmak, mangal yakmak gibi farklı aktivitelerin gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok daha keyifli zaman geçirme şansınızın olduğunu göreceksiniz.

Paintball Yaş Sınırı

Oyun oynamak istiyorum diyen kişiler için Paintball Bakırköy yaş sınırı sunuluyor. Genel anlamda oyunu oynamak isteyen kişiler yaş sınırlaması olduğunu görecek. Bunu değerlendirerek, rezervasyon öncesinde grubunuzu ona göre oluşturabilirsiniz. Sizin için sunulan yaş sınırlamasına uygun hareket etmeniz gerekiyor.

14+

Yaş sınırlaması 14 ve üzeri olarak belirlenmiştir. Buna göre oluşturulan gruplar, güvenliğiniz ve daha çok eğlenmeniz açısından avantajlı olacaktır. Rezervasyon sırasında diğer sormak istediğiniz soruları da sorabilirsiniz.

PaintballEkipmanları

Hizmet kapsamında tüm ekipmanların size verildiğini göreceksiniz. Ekipmanlar, oyunu oynayabileceğiniz tüm eşyaları kapsıyor. Ayakkabı dışında, sahaya çıkacağınız her şey, oyun öncesinde size sunulduğundan oyunu profesyonel şekilde oynayacaksınız. Silahlar, mermiler, kıyafetler verildikten sonra hazırlanmanız beklenecek. Ardından oyun kurallarının da hatırlatılması ile oyuna başlayacaksınız. Ekipmanların daha çok olması, seçenekler arasından seçim yapmanız, dilediğiniz silahla sahaya çıkmanız için gereken gelişmeler yaşanıyor. Ayrıca dilerseniz sahaya çıktığınız ekipmanlardan satın almak istediklerinizi bildirebilirsiniz. Bakırköy paintball sahası için direkt olarak hizmet verilecek olduğundan, bilgi alabilirsiniz. Rezervasyon yapmanız sağlanmış olacak.

 

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ