0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Başakşehir Paintball
Anasayfa Başakşehir Paintball

Başakşehir Paintball

Başakşehirpaintball hizmeti sunuluyor. Hizmet seçenekleri arasında; piknik, mangal, tüm ekipmanlar da yer alıyor.

İşte, paintball oynamanız için sunulan paketler…

BaşakşehirPaintballFırsatları

Profesyonel şekilde oynamak isteyen kişiler için sayının değişebileceği, turnuvaların oluşturulabileceği şekilde hizmet veriliyor. Peki, sizin istediğiniz ne? Geniş ve gerçek ormanlık alanda oyunu oynayacaksınız. Bunun yanında dilerseniz piknik yapabilir, mangal yakabilirsiniz. Sizin için sunulan bu fırsatlar belirlenmiş olan paintball paketleri ile oluyor. BU paketleri değerlendirerek hem uygun ödemeler ile hem de son derece keyifli eğlenceye erişiminizi sağlayacaksınız.

Kişi sayısına göre paketler;

Kaç kişi olduğunuz sorulacak. Bu sayı üzerinden de paketlerin belirlenmesi mümkün. Bunun için direkt olarak kişi sayısına göre de hareket edebilirsiniz. En az 8 kişinin olması gerekiyor. Oyun en fazla 20 kişi ile oynanıyor.

Gece – Gündüz;

Gece ya da gündüz oynama şansınız var. Bu iki kriter arasında fiyat değişmiyor. Ancak daha keyifli olacağını düşündüğünüz bir zaman dilimi için seçiminizi özgürce yapabilirsiniz. Saha gece ve gündüz haftanın 7 günü açık olduğundan, oyun oynama fırsatını gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz.

PanitballEkipmanları

Kamuflaj giyerek sahada yerinizi alacaksınız. Bunun dışında size mermiler ve silahlar da verilecek. Mermiler toplu olarak veriliyor ve kaç kişi oynanacak ise paylaştırılıyor. PaintballBaşakşehiriçin ekipmanlar herkes için uygun. Her beden kamuflaj olacak. Bunları bilerek, gönül rahatlığı ile rezervasyon yapabilirsiniz.

Gibi pek çok ekipman tarafınıza sunulacaktır.

Paintball Rezervasyon

Paintball sahasının her zaman müsait olmaması nedeni ile elbette öncesinde bir rezervasyon gerekiyor. Bunun için direkt olarak kaç kişilik bir grup ile gelinecek olduğu, hangi zaman diliminde oynanmak istediği gibi soruların yanıtlanması gerekiyor. Rezervasyon için öncesinde bilgi verilmesi durumunda, o zaman diliminde herhangi bir sorun yaşanmadan oyun alanına giriş yapabilirsiniz. 20 kişiye kadar kabul edilen rezervasyonlar için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Başakşehirpaintball sahası müsaitlik durumuna göre rezervasyonunuz onaylanacaktır.

Heyecanlı bir paintball savaşı için rezarvasyon yapabilirsiniz…

İletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ