0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Bayrampaşa Paintball
Anasayfa Bayrampaşa Paintball

Bayrampaşa Paintball

Bayrampaşa painball araması sonucunda, büyük ve güvenli bir paintball sahasına ulaşmanız mümkün. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Oyun oynamak, gerçekçi bir şekilde heyecan yaşamak isteyen kişiler Bayrampaşa paintballaraması yapabilir. Son dönemin en popüler oyunları arasında olan paintball, uzun bir süredir oynanıyor. Son dönemde ilginin arttığı bu oyunda, oluşturulan büyük ve profesyonel sahaları tercih ederek gerçek bir paintball deneyimi yaşamaya hazır olun.

4.000 Metrekare PaintballSahası

Sahanın büyük olması, oyunun uzun sürmesi, daha heyecanlı olması açısından önemlidir. Size sunulan hizmet dört bin metre kare gibi büyük bir alandadır. Ağaçlık olan bu alanda, ormanda savaşmanın doyasıya tadını çıkaracaksınız. Sizin için sunulan bu hizmeti değerlendirmeniz halinde, sorun yaşamadan sahada dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Diğer hizmetler;

Sadece oyun oynamak yetmez. Sizin daha fazla eğlenmeniz ve grubunuzla oyun öncesi ya da sonrasında keyifli zaman geçirmeniz için gereken hizmet sunuluyor. Mangal yakabilir, piknik yapabilirsiniz. Alan buna müsait olduğundan, dilediğiniz gibi zaman geçirebileceğiniz bir ortam olduğunu bilmelisiniz.

PanitballRezervasyonu Yapın

Sunulan hizmet sayesinde Paintball Bayrampaşa sahası içinde harika zaman geçireceksiniz. Bunun için ilk olarak rezervasyon yapmanız isteniyor. Bu durumda rezervasyon işleminin öncesinde sahanın sizin istediğiniz gün ve zaman diliminde müsait olup olmadığına bakılacak. Sizin için ayrılan sahada kaç kişi olacağınızın bilgisi de önceden alınacak. Ekipmanlar ona göre ayarlanacak, direkt olarak size verilen bilgiler sonrasında sahada oyuna başlamanız sağlanacak.

Rezervasyon Tarihleri;

Haftanın 7 günü açık olan sahada istediğiniz zaman rezervasyon talep edebilirsiniz. Haftanın her günü açık olduğundan, rezervasyon için talebiniz uygun üzerinden değerlendirilecektir.

Rezervasyon Saati;

Gün içinde bakılacak olan saat dilimi 2 saat dilimi üzerinden. Sizin talebinize göre gündüz saatleri ya da gece saatleri olarak iki saat dilimi üzerinden paintball rezervasyonunuzun belirlenmesi mümkündür.

Painball Bayrampaşa aramalarınızın sonunda ulaşmış olduğunuz hizmet için uygun fiyatlar sunulur. Zaman zaman yapılan kampanyaları da takip ederek direkt olarak indirimli ve uygun şekilde oyun oynama imkanı bulabilirsiniz. Rezervasyon için ve bilgi almak için arayabilirsiniz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ