0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Beşiktaş Paintball
Anasayfa Beşiktaş Paintball

Beşiktaş Paintball

Paintball oynamak isteyenler buraya! Beşiktaş paintball ile eğlenceli zaman geçirecek, kıyasıya mücadele edeceksiniz.

İşte, paintball oynamak isteyenlerin yapması gerekenler…

Paintball Rezervasyonu Yapın

İlk olarak sahada yer almak için Beşiktaş paintballaraması sonucu ulaşacağınız hizmet üzerinden rezervasyon yapacaksınız. Oluşturmuş olduğunuz ekibin sayısını bildirip, zaman ve saat söyleyerek rezervasyonun tamamlanması sağlanacaktır.

Rezervasyon kaç kişilik olacak?

Evet, rezervasyon öncesinde kaç kişi olunacağı soruluyor. Bilmeniz gereken en az 4 er kişilik grupların oluşturulmasını sağlamış olmanız. Sahaya en az 8 kişi çıkıyor. Peki, en fazla kişi oyun oynayabilir? Bunun için belirlenmiş olan sayı ise 10 ar kişilerin grupların oluşturulması. Maksimum 20 kişi ile sahada paintball oynayabilirsiniz.

Rezervasyon tarihi nedir?

Tarihe göre uygun zaman dilimi oluşturulacak olduğundan, öncesinde hangi gün oyunu oynamak istediğinizi bildirmeniz gerekiyor. Bunun sağlanması durumunda herhangi bir şekilde sorun yaşamadan, rezervasyon belirlenmiş olur.

Rezervasyon saati nedir?

Evet, elbette aynı zamanda paintball Beşiktaş aramalarınızda iki saat dilimi üzerinden rezervasyon alındığını göreceksiniz. Hizmet seçenekleri gece paintball ve gündüz paintball olarak iki şekilde oluşturulmuştur. Bunu değerlendirerek, direkt olarak gece ya da gündüz oynayabilirsiniz. Her ikisinin de keyfi başka olacak. Gece için ışıklandırmalar mevcut olduğundan, keyifli zaman geçirmek sağlanacaktır.

Paintball Sahası Nasıl Bir Saha?

Öncelikle bilmeniz gereken bu sahanın 4.000 metrekarelik bir alanda olduğu. Son derece geniş bir alan olduğundan, 10 ar kişilik gruplar ile oynamak da keyif verecek. Saha ağaçlık gerçek bir orman alandır. Bu sayede farklı hava koşullarında da oynanması mümkün oluyor. Havanın normal yağmurlu olması, uzun süre yağan bir yağmur olmaması durumunda oyun oynanması elverişli olacaktır.

Gibi sahada yer alan diğer özellikler var. Bunları değerlendirerek, dilediğiniz gibi zaman geçirebileceğinizi göreceksiniz. Beşiktaş paintball sahası için direkt olarak rezervasyon yapabilir, kısa süre içinde oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bilgi vererek, uygun zaman dilimi içinde oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca piknik yapabilir aynı gün mangal yakabilirsiniz. Alternatifler hakkında bilgi verilmesi  mümkün.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ