0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Beylikdüzü Paintball
Anasayfa Beylikdüzü Paintball

Beylikdüzü Paintball

Painball mu oynamak istiyorsunuz? Beylikdüzüpaintball hizmeti, sizin de dilediğiniz gibi eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor.

Beylikdüzüpaintballhizmeti, İstanbul’un pek çok ilçesine ulaşıyor. Oyun oynamak isteyen kişilerin öncesinde rezervasyon yapması isteniyor. Ardından uygun zaman dilimi içinde direkt olarak oyunu oynamanız için gereken koşulları sağlanıyor.

BeylikdüzüPaintballİçin Servis Hizmeti

Oyun oynamak isteyen kişiler, paintball alanına gelmek için kendi araçlarını kullanıyor. Henüz servisi hizmeti verilmediğinden, toplu taşıma ya da özel araçlar etkin olarak kullanılıyor. Servis hizmetinin aktif hale geçmesi durumunda bilgilendirme yapılacaktır.

Servis hizmeti olduğunda en kısa sürede bilgilendirme yapılacak.

PanitballHizmet Seçenekleri

Paintball nasıl oynanıyor, kuralları ne gibi sorularınızın yanıtını veriyoruz. Oyun öncesinde size sunulan bilgiler ile oyunu herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla oynayacaksınız. Güvenliğinizin sağlanmış olması önemlidir. PainballBeylikdüzügüvenliğinizin sağlanması için gereken hizmeti sunuyor olduğundan, direkt olarak hizmet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

4000 metrekarelik alanda olan çamlık alan, sizin eğlenceli zaman geçirmeniz için taleplerinizi karşılıyor. Bunu göz önünde bulundurarak paintball oyun paketleri içinden birini seçerek, oyun oynayabilirsiniz.

Paintball Sahası Özellikleri

Sahada sizi neler bekliyor? Saha çamlık bir alandan oluşuyor. Son derece büyük olduğundan, paintball turnuvaları yapılabiliyor. 10 kişilik gruplar ile de oynanabiliyor. Saha ağaçlık bir alanda olduğundan mevsim koşullarından etkilenmiyor. Gündüz ya da gece oynanabilir. Gece oyunun olması için ışıklandırma sistemi sunulmuştur. Bunları göz önünde bulundurarak direkt olarak Beylikdüzüpaintball sahası aramanızı hizmet niteliğine göre seçebilirsiniz. En iyi şekilde oynayacaksınız.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ