0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Beyoğlu Paintball
Anasayfa Beyoğlu Paintball

Beyoğlu Paintball

Son dönemin en eğlenceli ve heyecanlı oyununu oynamak ister misiniz? Beyoğlu paintball aramaları ile oyuna ulaşacaksınız.

Sizin için Beyoğlu paintballhizmeti veriliyor. Hizmet almak için iletişime geçebilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

PaintballOynamak İsteyenler

Heyecanlı şekilde savaşacağınız bir grubunuz var mı? O zaman direkt olarak bu oyunun içinde kendinizi bulabilirsiniz. Yapmanız gereken ise rezervasyonun yapılması ve hemen ardından oyun alanına gelinmesi. Sizin için yapılan son kontrollerin ardından oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

14 yaş ve üzeri;

İlk olarak oyun oynamak isteyen kişiler için yaş uyarısı yapılır. En az 14 yaşında olunması gerekiyor. Oyunu oynamak isteyen kişilerin güvenliğinin sağlanması açısından, bu yaş sınırına dikkat ederek oyun için taleplerin sunulması isteniyor.

En az 8 kişi olunması;

Evet, oyunu oynamak isteyen grup en az 8 kişi olmalı. Bu durumda 4 kişilik grupların oluşturulması ile direkt olarak sahaya çıkabileceksiniz. Bunun dışında en fazla 20 kişilik bir ekip ile gelebilirsiniz. 10’ar kişiler ile sahaya çıkmanıza müsaade edilir. Ancak 10 kişinin üzerinde kabul edilmez. 8 kişinin altında gelmek isteyen kişiler için ise kişi başına özel ücretlendirme yapılacaktır. Arayıp bilgi almanız önerilir.

Paintball Kuralları

Oyunu oynamak isteyenler Paintball Beyoğlu aramasının yanı sıra, kurallara da hakim olmak adına inceleme yapabilir. Sizin için sunulan kuralları bilmeniz, daha sonrasında da oyun öncesinde yapılan hatırlatma ile kalıcı olacaktır. Direkt olarak bu kurallar çerçevesinde oynayabilirsiniz.

Hakem: Oyun kurallarının kontrol edilmesi ve herhangi bir sorun yaşanmaması açısından hakem olacak. Kontrolleri yapacak. Bu sayede gruplar arasında kazananın belirlenmesi de kolaylaşacak. Tüm bunları göz önünde bulundurarak profesyonel bir hizmet alacağınızı göreceksiniz.

Bayoğlu paintball sahası kapsamında sunulan hizmette, kurallar detaylı şekilde sunulur. Hakem olmazsa oluyor mu sorusuna verilen yanıt ise evettir. Eğer kurallar biliniyor ise herhangi bir şekilde hakem müdahalesine gerek kalmayacaktır. Rahat bir şekilde, sorun yaşamadan oyunun savaşı heyecan ve doruklarda yaşayarak tamamlayabilirsiniz.

Bilgi almak, rezervasyon yapmak için iletişime geçebilirsiniz…

Yapılan indirim ve paintball paket kampanyalarını kaçırmayın…

 

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ