0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Büyükçekmece Paintball
Anasayfa Büyükçekmece Paintball

Büyükçekmece Paintball

Paintball, uzun yıllardır oyun haline dönüştürülmüş bir teknik. Öncesinde kesilecek ağaçlar için kullanılan teknik, günümüzde oyun için değerlendiriliyor.

Grup oyunu olarak bilinen bu oyunda, iki tarafın savaşı söz konusu. Büyükçekmece paintballaramanız sonrasında, bu savaşın 4.000 metrekarelik büyük bir alanda yapılacak olduğunu göreceksiniz. Peki, kurallar neler?

PaintballKuralları

Oyun oynamak isteyen kişiler, paintball kurallarına hakim bir şekilde hareket etmeli. Bunun için sunulan kurallar size özel şekilde bildirilir. Ayrıca oyun öncesinde de direkt olarak paintball kurallarının sunulması söz konusu olacaktır. Dilediğiniz gibi oyun oynamak, keyifli şekilde zaman geçirmek için kurallara uygun şekilde hareket etmeniz gerektiğini unutmayın.

Panitball Gündüz ve Akşam Seansları

Rezervasyon yapmak isteyen kişiler paintball Büyükçekmece araması sonrasında sunulan hizmette rezervasyon seanslarının olduğunu görecek. Bu seanslara uygun şekilde hareket ederek, oyununun ne zaman oynanacak olduğunu belirleyebilirsiniz.

Gündüz ve akşam seansları;

Oyununun oynanması için belirlenmiş olan zaman dilimleri var. Akşam ya da gündüz belirlenmiş olan saat dilimleri içinde oyun oynanıyor. Dilediğiniz gibi zaman geçirebileceğiniz seanslar için sahanın koşulları uygundur. Akşam için aydınlatmalar olacaktır.

PaintballRezervasyon

Oyun konusunda grup ve kurallar konusunda netleşmenin sağlanması durumunda direkt olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Kısa süre içinde rezervasyon tamamlanacaktır. Rezervasyonda tarih ve zaman dilimi dışında talep edilecekler arasında elbette kaç kişilik grup olunacağı sorulur. Bunların bilinmesi sayesinde, rezervasyon tamamlanır.

Gözlüklü olan kişiler, kilolu olan kişiler oyun oynamada herhangi bir sorun yaşamaz. Ekipmanlar Büyükçekmece paintball sahası için geniş bir şekilde ayarlamıştır. Tesettürlü olan kişiler de oyunu rahatlıkla oynayabileceğini görecektir.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ