0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Çatalca Paintball
Anasayfa Çatalca Paintball

Çatalca Paintball

Paintball, grupların boyalar ile savaştığı bir oyun. Silahlar ve boya mermiler ile oynanıyor. Çatalca paintball araması ile hizmete erişim sağlanabilir.

Sizin için sunulan hizmet Çatalca paintball ile karşınıza çıkabilir. Kısa süre içinde oyunda yer almak adına rezervasyon yapabilir, grubunuz ile sahaya çıkabilirsiniz. Saha son derece büyük bir saha olduğundan 20 kişiye kadar arkadaş grubu ile oyun oynanabiliyor. 10 ar kişilik ekipler ile sahada savaş başlıyor. Hem eğlenmek hem de keyifli zaman geçirmek açısından dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

PaintballOynamak İstiyoruz

Paintball oynamak istiyoruz diyenler buraya. Oyunu oynamak için yapmanız gerekenleri sıralıyoruz. Ardından büyük bir sahada en heyecanlı dakikaları yaşamak mümkün olacak.

Grubunuzu Oluşturun;

Paintball oyunu için oluşturulmuş olan sahada en az 8 kişi yer alıyor. Yani 4 kişilik gruplar ile oyun oynanabilir. Daha az kişi ile oynamak isteyen kişiler için yeniden fiyatlandırma yapılacak olduğundan, iletişime geçerek bilgi alınması isteniyor. Grubunuzu en fazla 10 kişiden oluşturabilirsiniz. 10 ar kişilik gruplar ile 20 kişinin sahaya çıkması mümkün. 20 arkadaş büyük bir savaş yapabilir.

Rezervasyon yapın;

Ortak bir zaman diliminin belirlenmesinin ardından, sahanın da boş olduğu tarih ve saatte bir rezervasyon yapılması gerekiyor. İletişime geçerek, boş olan zamanlar için bilgi alabilirsiniz. Sizin için zamanın uygun olması halinde, direkt olarak seanslar belirlenecektir.

Ulaşım;

Rezervasyonun yapılmasının ardından Paintball Çatalca için ulaşım gerekecek. Toplu taşıma ile kolayca ulaşım sağlanabilir. Bunun dışında özel araçlar ile de sahaya gelebilirsiniz. Bunun dışında size sunulacak olan servis seçeneği henüz aktif değil. Servis imkanının olması durumunda, direkt olarak bilgi verilecektir.

Paintball Gece Gündüz

Gece gündüz oyun oynamanız mümkün. Bunun için sunulan seçenekler olduğundan, sorun yaşamadan isterseniz gece isterseniz de gündüz paintball oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Sunulan imkanlar arasında yer alan gece seçeneği için saha ışıklandırılıyor. Çok daha keyifli olabileceğinizi düşündüğünüz bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz. Ağaçlık bir alanda gerçek bir ormanda Çatalca paintball sahası yer alıyor. İletişime geçerek bilgi almanız sağlanıyor.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ