0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Esenler Paintball
Anasayfa Esenler Paintball

Esenler Paintball

Esenler paintball, savaş oyununun geniş bir alanda oynanarak en büyük heyecanın yaşanmasını sağlıyor.

Esenler paintball; 4.000 metrekarelik bir alanda, tüm ekipmanların sunulması ile eğlenceli zaman geçirmeniz için hizmet veriyor. İşte, hizmet detayları…

Esenler Paintball İletişim

Bilgi alma, oyun hakkında sorularınızı sormak, saha hakkında merak ettiklerinizi sormak adına iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde sorularınızın yanıtlanması sağlanıyor. Paintball fiyatları, seansları, hangi günler açık olduğu gibi sorularınız olabilir. Sorularınızın yanıtı verilerek, iletişim numaraları üzerinden rezervasyon yapmanız sağlanır.

Esenler PaintballSeanslar

Rezervasyon yapmadan önce hangi seansların olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Haftanın her günü açık olan paintball Esenler için direkt olarak zaman diliminin belirlenmesi size bırakılıyor. İsterseniz gündüz isterseniz de gece için sunulan seanslardan birini değerlendirebilirsiniz. Kısa süre içinde yapılan rezervasyon sonrasında oyunun oynanması için işlem tamamlanmış olacaktır.

Paintball Ekipmanlar

Rezervasyon yaptıktan sonra sizin için ekipmanlar ayarlanacak. Ayakkabı dışında, sahada ihtiyaç duyduğunuz her şey verilecek. Bununla alakalı herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Gözlüklü olan kişiler rahatlıkla oynayabilir. Kilolu olan kişilere özel kamuflajlar vardır. Ayrıca tesettürlü olan kişiler için de paintball oynaması adına hizmet veriliyor.

PaintballFiyatları

4.000 metrekarelik bir alanda oynanacak olan bu oyunda fiyatlar nedir? Fiyatlara bakıldığında uygun olduğunu göreceksiniz. Sizin seçmiş oldunuz paketlere göre fiyatların belirlenmesi sağlanıyor. Elbette belirlenmiş olan kriterlere göre seçimleriniz fiyatlar değişiyor.

Gibi durumlar fiyatların değişmesinde etkili oluyor.

PaintballTurnuvaları

Sıkça sorulan sorular arasında olan turnuvalar, paintball saha hizmeti kapsamında sunuluyor. Eğer profesyonel şekilde bir turnuva oluşturmak isterseniz, direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde düzenlenen program sayesinde, turnuva yapabileceksiniz. Kaç kişi olduğunuz ve ne zaman turnuva yapılacak olduğu gibi bilgiler alınarak oyunun oynanması sağlanır. Esenler paintball sahası kapsamında, direkt olarak hizmet almanız sağlanır ve sizin için özel hizmet sunulur. Bilgi alabilirsiniz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ