0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Esenyurt Paintball
Anasayfa Esenyurt Paintball

Esenyurt Paintball

Esenyurtpaintball hizmeti hem uygun fiyattan hem de haftanın 7 günü sunuluyor. Hafta içi ya da hafta sonu fiyatlar değişmiyor.

Paintball oynamak isteyenler iletişime geçebilir…

EsenyurtPaintballMerak Edilenler

Oyun oynamak isteyen kişiler Esenyurtpaintballiçin merak ettiği soruları soruyor. Sorulara verilen yanıtlar ile siz de rahat bir şekilde oyun oynayabileceğinizi görecek, merak ettiklerinizin yanıtını alacaksınız.

En fazla kaç kişi oynanıyor?

Sıkça sorulan sorular arasında en fazla kaç kişi oynanıyor sorusu var. Sahaya en fazla 20 kişinin çıkmasına izin veriliyor. Yani sizin kurmuş olduğunuz 10 ar kişilik gruplar ile direkt olarak oyun oynanabilir. En az kaç kişinin çıkacağı da 8 kişi olarak belirlenmiştir. 4 kişilik gruplar ile oyun oynanabilir. Bunun dışında daha az kişi oynamak istiyoruz diyen kişiler, bu durumda ücretlendirmenin farklı şekilde olacağını bilmelidir.

Paintballekipmanları neler?

Size verilecek olan ekipmanların ne olduğunu da merak edebilirsiniz. Bakıldığında bu ekipmanlar arasında her şey olduğunu göreceksiniz. Ayakkabı dışında kamuflaj ve diğer tüm ekipmanlar olacak. Mermi, silah gibi savaş sırasında kullanacağınız her şey temin edilir.

Painball tesettürlü ya da kilolu kişilerce oynanır mı?

Kilolu ya da tesettürlü olmanız oyun alanına girmeniz için engel değildir. Her beden kamuflaj temin edilmiş olduğundan PaintballEsenyurthizmetinden gönül rahatlığı ile yararlanmanız söz konusu olacaktır.

Painball gece oynanır mı?

Evet, sizin için sunulan bir diğer avantaj ise gefce de oynayabilecek olmanız. Dilerseniz direkt olarak gece için rezervasyon yapabilirsiniz.

Paintball sahası gerçek bir alan mu? Açık hava mı?

Evet, açık alanda oynanıyor. Oyun sırasında çamlıklardan oluşan bir ormanın içinde olacaksınız. Hem gerçekçi hem de keyifli olması için bu alanı değerlendirebilirsiniz.

Painball sahasında farklı aktiviteler de sunuluyor mu?

Aktiviteler arasında piknik yapmak, mangal yakmak gibi pek çok avantajınız olacak. Bunları değerlendirerek, direkt olarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Sizin için sunulan avantajları değerlendirmek adına yapmanız gereken paintball rezervasyonu. Bilgileri tamamlayarak Esenyurtpaintball sahası için rezervasyon yapabilirsiniz. Anında bilgi verilecektir.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ