0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Eyüp Paintball
Anasayfa Eyüp Paintball

Eyüp Paintball

Paintball, boyalar ile oynanan bir savaş oyunu. Siz de Eyüp paintball ile kamuflajları giyip eğlenceli bir oyun oynamak ister misiniz?

Eyüp Paintball Paketleri

Oyun oynamak isteyen kişiler için hem uygun fiyatların sunulması hem de daha nitelikli bir hizmet verilmesi açısından Eyüüppaintballpaketleri sunuluyor. Paketleri inceleyerek, sizin için avantajlı olan paket üzerinden rezervasyonun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kaç kişilik paket olacağı ya da hangi aktivitelerin olacağı gibi durumların göz önünde bulundurulması ile paintball paketleri sunulacaktır.

Piknik – Mangal Aktiviteleri ile birlikte Paintball;

Sunulan paketler arasında sadece oyun oynamak değil, aynı zamanda savaş grupları ile birlikte mangal piknik gibi aktivitelerin de sunulması söz konusudur. Bunları değerlendirerek, bir gününüzün çok daha heyecanlı ve keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

WC – Otopark;

Paintball alanında gelen kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği alanlar da oluşturulmuştur. Özel araçlarla gelen kişiler için otopark mevcuttur. Bunun dışında temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şekilde lavabo ve tuvalet de konumlandırılmıştır.

PanitballFiyatları

Paketler üzerinden fiyatlar belirleniyor. Bunun yanında belirlenmiş olan standart ücret, oyunu kaç kişinin oynayacak olduğuna göre değişiyor. Dilerseniz direkt olarak fiyat almak için kaç kişi olacağınızı da belirtip, bilgi alabilirsiniz.

En az 8 kişi;

Sahaya en az 8 kişi giriyor. Bu durumda standart ücret üzerinden ödemenin gerçekleşmesi sağlanıyor.

En fazla 20 kişi;

20 kişinin üstünde oyuncu kabul edilmiyor. Paintball Eyüp için sınırlandırmalar bu şekilde sunulmuştur. Fiyat bu kişi sayısı üzerinden oluşur.

4’ten az kişi;

4’ten az kişi talep edilmesi durumunda, direkt olarak ücretlendirme değişiyor. Bunun için mutlaka öncesinde bilgi verilmesi ve kişi başına düşecek ücret konusunda güncel bir ücret alınmalı.

Paintball Sahası Özellikleri

Nasıl bir sahada yer alacaksınız?  Saha gerçek ve bir ormanlık alandan oluşuyor. Çam ağaçlarından oluşan bu ormanda gerçekten savaş yaptığınızı hissederek, heyecanı doruklarda yaşama şansı bulacaksınız. Eyüp paintball sahası için direkt olarak bilgi alabilir, iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz. Size verilecek olan ekipmanlar ile savaş yaparak, arkadaş grubunuz ile unutamayacağınız bir gün yaşamaya hazır olun

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ