0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Fatih Paintball
Anasayfa Fatih Paintball

Fatih Paintball

Fatih Sultan Mehmet’ten ismini alan ilçe, İstanbul ilk yerleşim alanlarından bir tanesidir. Uzun yıllarca boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan Fatih ilçesi gelişimini sürdürmeye devam ediyor.

Fatih paintballaktiviteleri sayesindedostlarınızda eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bununla beraberturnuva gibi kapsamlı etkinliklerekatılabilirsiniz. Paintball Avrupa ve Amerika’da en çok tercih edilen outdoor sporlar arasındadır. Ekstrem sporlardan bir tanesi olan Paintball, tehlikeli tarafı bulunmayan aktivitelerdendir.

Paintball Hakkında

Sosyal aktivite de sayılabilecek Paintball oyununun temelinde, boya tabancaları ile rakibi işaretleyip, oyun dışı bırakmaktır. Takımlar farklı silahlarla oyun boyunca rakibi işaretlemeyi çalışacaktır. Tabancalardan çıkan boyaların oyunculara bulaşmaması için koruyucu giysilerden destek alınır. Bununla beraber parkur standartları açısından güvenlik tedbirleri de alınacaktır. Kask, dizlik ve dirseklik gibi koruyucu ürünlerpaintballFatih sahalarının tamamında kullanılabilir. Oyuncular, farklı parkurlarda ve farklı sayılarda takımlarla bir araya gelir. Belirli bir senaryo ele alınarak farklı engeller ile donatılabilir. Açık alanda yapılan Paintballbazen kapalı ortamda da yapılabilir. Kazanmak için karşı takımın tüm oyuncularını saf dışı bırakmanız gerekir. Her yaş grubundan oyuncunun güvenli oynayabildiği bu aktivitecinsiyet ayrımında da bulunmuyor. Takımların oluşturulabildiği oyun türlerinden bir tanesi olan Paintball profesyonel bir spor dalı olarak tanımlanmamaktadır.Oyun içerisinde farklı aksiyonları da bulundurmaktadır. Kurumsal firmaların grup çalışması terapilerinde sıklıkla tercih edilen bu oyun, güvenlik birimlerinin eğitiminde de kullanılır.

Fatih Paintball Zamanı

Paintball oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun Farklı yaş gruplarında kadın ya da erkek pek çok oyuncunun katılımcı Fatih paintballsahasında bu eğlencenin tadını çıkarabilir. Bu spor, herkes için uygundur. Dilediğiniz zaman bu sporu parkurumuz içerisindeyapabilirsiniz. Mesleğiniz ya da kondisyon durumunuz fark etmeden takımlara kolayca katılabilirsiniz. Bu eğlenceli oyun için en iyi parkura sahibiz.Arkadaşlarınızla beraber paintball takımı oluşturarak unutulmayacak bir deneyim yaşayabilirsiniz.Ayrıca yeni insanlarla tanışmak, ailenizle ya da dostlarınızla zaman geçirmek için bu sporu kullanabilirsiniz. Stres atmaya birebir olan Paintball konusunda merak ettiğiniz tüm detayları bizlere kolayca sorabilirsiniz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ