0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Güngören Paintball
Anasayfa Güngören Paintball

Güngören Paintball

Paintball oyunu ile sevdikleriniz ile özel zaman geçirmeniz için tasarlandı.Paintball oyunu içerisinde boya bulunan silahlarla oynanır. Oyun içerisinde temel amaç belirli bir bölgede karşı takımı etkisiz hale getirmektir.

İstanbul üzerinde pek çok Paintball sahası yer alıyor. Güngören paintballsahası olarak bu deneyimi yaşamanız için sizlere ortak oluyoruz.Oyun içerisindeinsanların keyifli bir şekilde zaman geçirmesi için tüm koşulları sağlıyoruz. Özellikle iş yaşamının getirdiği stres bizleri fazlasıyla yormaktadır. Bu stresli hayattan biraz olsun uzaklaşmak isterseniz hemen sahamızdan randevu alabilirsiniz.Paintball oyunu ile sizde keyifli zaman geçirebilir ve aradığınız huzuru bulabilirsiniz.

Güngören Paintball Oyunu

Güngören paintballsahalarında bu hizmetten faydalanan kişiler hayatlarına pozitif bakmaya devam ediyor. Her geçen gün daha fazla müşteri hitap etmeyi başarıyoruz. Yılın her döneminde haftanın yedi günü sizlere hizmet veriyoruz. Arkadaşlarınızla beraber bu aktiviteden kolayca faydalanabilirsiniz. Ayrıca kalori harcamadanstres faktöründen de kolayca kurtulabilirsiniz. Oyun içerisinde temel kural oyuncuların ellerinde bulunan boya tabancası ile rakip takımı boyamaktır.Paintball Güngören sahaları son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. Takım içerisinde oyuncuların fazla efor sarf etmeleri gerekir. Oyun sahip olduğu adrenalin iledaha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Gerçek koşullarda Paintball deneyimi için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Sizde iş hayatının stresinden biraz uzaklaşmak isterseniz firmamızdan kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Marmara Paintball ile daha fazlasına ulaşmak için bizi hemen arayınız. Sahalarımız içerisinde yaşadığınız stresten kolayca kurtulabilirsiniz.Kısa sürede olsa kafanızı boşaltmak için bu adresten randevu alabilirsiniz. Paintball oyununu dilersenizkenditakımlarınızla oynayabileceğiniz gibi farklıturnuvalara da katılabilirsiniz. Özel turnuvalar kapsamında geniş katılımlı organizasyonlarda kendinize yer bulabilirsiniz.Günümüzde de etkin şekilde yapılan bu organizasyonlar moral ve motivasyon konusunda sizleri destekleyecektir. Sizde hemen harekete geçip sevdiklerinizesınırsız eğlenceli zamanlar geçirmek için buradan ilk adımınızı kolayca atabilirsiniz. Paintball konusunda merak ettiğiniz her şeyi buradan bizlere sorabilirsiniz. Size özel Paintball deneyimini yaşatmak için günün her saati burada sizleri bekliyoruz. Sahalarımızın tamamı eğlenceli zaman geçirmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ