0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Kâğıthane Paintball
Anasayfa Kâğıthane Paintball

Kâğıthane Paintball

Stresten uzak bir gün mü yaşamak istiyorsunuz?İş hayatıson derece streslidir. Zaman geçtikçe daha fazla boğulduğumuz bir yaşam tarzına mahkum oluyoruz. Modern hayatın birçok kültürel ve sosyal imkanı olsa bile bazı dönemlerde stres atmak için farklı uğraşlar arıyoruz.

İstanbul gibi dünyanın büyük bir metropolde bu kadar yorucu tempodan kaçmak için neler yapabilirsiniz?Kağıthane paintballile sizde yepyeni bir deneyime adım atabilirsiniz. Bu spor hakkında tüm detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Kağıthane Paintball İle Eğlenceye Doyun

Ekstrem sporlar yapmak isteyenler bu tür sporların tehlikesini düşününce uzak durmaktadır. Ancak Paintball ekstrem bir spor olmasına rağmen herhangi bir tehlike bulundurmaz. Kağıthane paintball oyununugüvenli sahalarımızda kolayca oynayabilirsiniz. Geniş alanlara tamamen açık ortam oyunu oynayabileceğiniz bu tesisler sizleri bekliyor. Bu sporu oynamak için özel bir ekipmana gerek yok. Saha yetkilileri size ihtiyacınız olan ekipmanları eksiksiz olarak sunmaktadır.Paintbaltakımlardabir araya gelir. Bu oyun oynamak için herhangi bir deneyime de ihtiyacınız bulunmuyor. Profesyonel bir spor olmaması nedeniylebu spor için kondisyona sahip olmanızda gerekmez. İstediğiniz zaman takımınız oluşturup paintball alanına gidebilirsiniz. PaintballKağıthane sahalarımız çok sayıda oyuncunun aynı anda oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Paintball tehlikesi bulunmayan bir oyundur. Hiçbir tehlike altında olmadan bu heyecana ortak olabilirsiniz. Bu oyunu oynarken koruyucu kıyafetler giydiğiniz için risk en aza düşüyor. Dizlik, kolluk, göğüslük ve kask gibi farklı ekipmanlarla kendinizi güvene alabilirsiniz. Bu oyunu oynanırken kullanılan silahlarda herhangi bir zarar vermez. Silahların içinde hava basıncı ile boya toplarını fırlatan bir mekanizma yer alıyor. Boya tüpleri doğrudan kişiye isabet etse bile herhangi bir zarar verecek boyutta değildir. Kağıthane paintballsahasıoldukça geniş bir alana yayılmıştır.Bu spor oynayabileceğiniz en eğlenceli ve en tehlikesiz oyunlardan bir tanesidir.Paintball oyunu ile aynı zamanda ciddi biçimde enerji sarf edebilir ve keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz. Dostlarınızla bir araya gelmek, eğlenmek ve spor yapmak isterseniz hemen bizlerden randevu alabilirsiniz. Detaylar için sizi telefon numaralarımıza bekliyoruz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ