0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Sarıyer Paintball
Anasayfa Sarıyer Paintball

Sarıyer Paintball

Haftanın stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atmak için Paintball sahamız bu adres üzerinde sizleri bekliyor.

Son zaman en zevkli ve popüler etkinleri arasında bulunan Paintball, konusunda İstanbul’un en iyi sahalarından bir tanesine sahibiz. Avrupa Yakası’nda bulununSarıyer paintballsahası, onaylı ürünleri ve Avrupa standartlarında oyun kalitesiyle adından söz ettiriyor. Farklı oyun senaryolarının bulunduğuPaintball müsabakasında sizde zevkli anlar yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ile eğlencelivakit geçirebileceksiniz ve hemen oyuna başlamak için sabırsızlanacaksınız.

Paintball sahalarımız ile İstanbul halkımızla buluşuyoruz. Takımlarınızı kurduktan sonra rezervasyon yaptırarakPaintball sahalarımızda yerini hemen alabilirsiniz. Düzenlenen turnuvalar ve etkinlikler ile de bu oyundan daha fazla zevk alacaksınız. Size özel değişik senaryolarla oyuncuları daha da eğlenceli hale getiriyoruz.

Paintball İstanbul Sarıyer

Sarıyer paintballsahalarımızda farklı takımlaroyunlarına devam ediyor. Bu spor yapılmadan önce oynayanlar gruplarını önceden belirliyor. Bununla beraber sahamıza geldikten sonra da takımlarınızı kurabilirsiniz. Takım oyuncuları daha sonra farklı renklerde kamuflajlar giyerek birbirlerine karşı mücadele veriyor.Oyuncular nerede olurlarsa olsunlar istedikleri zaman sahamızda müsabakaları yapabilirler.Adresimiz konusunda detaylı bilgi için hemen bizi arayabilirsiniz.Bununla beraber iletişim sayfamızdan adres ya da haritalarımıza göz atabilirsiniz. PaintballSarıyerheyecanını yaşatmak için bu adreste sizleri bekliyoruz.

İstanbul’ da iş hayatı oldukça stresli geçmektedir. Özellikle insanlar hafta sonlarını sevdikleriyle eğlenceli bir şekilde geçirmek için farklı organizasyonlardan yararlanmaktadır. Sevdiğiniz kişilerle beraber yepyeni bir oyun deneyimine hazır mısınız? Paintball sahamız geniş kullanım alanı ile sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir deneyim için hemen yerini ayırabilirsiniz. İstanbul’da trafik oldukça yoğundur. Bu nedenle insanlar ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaktadır.Paintball sahalarımız yol üstünde olması nedeniyle kolayca ulaşılabilir. Sarıyer’de yer alıyorsanız bizi aradıktan sonra kolayca Paintball sahalarımızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul içerisinde dilerseniz sizin için servis tutabiliyoruz.Servis konusunda detayları öğrenmek içinbizi arayabilirsiniz. Paintball oyunu konusunda merak ettiğiniz tüm konular müşteri destek hattımız üzerinde sizlerle bir araya geliyor. Oyuna başlamadan önce tüm ekipmanlar Paintball merkezimiz tarafından ücretsiz olarak verilir.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ