0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Silivri Paintball
Anasayfa Silivri Paintball

Silivri Paintball

Paintball son yıllarda Türkiye’de oldukça tutulan müsabakalardan bir tanedir. Yarı hobi yarı spor olarak sayılan bu organizasyontakımlar arasında oynanır.

Türkiye'de de son 10 yıldır paintball konusunda ciddi adımlar atılmaya başlandı.İstanbul’da öne çıkanSilivri paintballsahasıile mükemmel bir oyun deneyimini sizlere sunuyoruz. Paintball oyunu ile beraber piknik masalarımızda keyif yapabilirsiniz.Bu bölge üzerinde aileleriniz de sizi oyun esnasında izleyebilir. Sizler Slivri üzerinde paintball oynamak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Paintball takımlar kurularak oynanır. Amatör oyuncular tarafından hafta sonu için son derece güzel bir aktivitedir.Silivri Paintballsahamızdabu oyundan keyif alan binlerce kişi faydalanıyor. Paintball sayesinde sizde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Silivri Paintball Sahası Genel Özellikleri

Sahamızı sporseverler için en özel şekilde tasarlamayı başardık. Kullandığımız tüm oyun malzemeleri gerçek dünya ile uyumlu olarak oluşturulmuştur. Farklı materyallerimiz ile eğlenceden zevk almanızı sağlıyoruz. Tabiatın tam ortasında iş ve şehir gürültüsünden tamamen uzak paintballSilivri hizmetini bu adres üzerinden hemen alabilirsiniz. Paintball oyununa özel olan tüm içerikler bünyemizde yer alıyor.Kadın ya da erkek herkes bu oyundan kolayca yararlanabilir. Oyuncularımıza özel soyunma odaları yer almaktadır. Oyuna özel kıyafetler tesisimiz içerisinde temizlenmiş bir şekilde oyunculara verilir. Oyun içerisinde kullanılacak silah ve materyaller tesisimiz tarafından hazır halde tutulur. Paintball oyunu ilk oynandığı yıllarda sorunlar ortaya çıkarsa da son yıllarda oldukça gelişme göstermeyi başarmıştır. Bazı kişiler bu sporu güvenilmez düşünse de son derece güvenli bir oyundur.

Güvenlik konusunda tüm kurallar oyuncularımıza açıklanır.Bu alanda oyuncuların her türlü sorularına cevap verilir. Oyun içerisinde kullanılan silahlar güvenli şekilde ayarlanmıştır. Bu silahlar doğaya ve insana zarar vermeyen yapıda üretilmiştir. Oyuncularımız Silivri paintball sahamız içerisinde kaliteli ve güvenilir bir alanda müsabaka gerçekleştirir. Oyun içerisindekullanılacak olan tüm aksesuarlar orijinal ve özel olarak tasarlandı. Ayrıca kendi müsabakanıza özel üreteceğiniz oyun projelerinizi stadımızda hayata geçirebilirsiniz. Sizdesevdiklerinizle üzerinizdeki stresi atmak için Paintball sahamızı kullanabilirsiniz. Bu kaliteli sporun tadını Silivri’deki Paintball sahamızda sizlere sunuyoruz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ