0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Şişli Paintball
Anasayfa Şişli Paintball

Şişli Paintball

Paintball sahamız ve fiyatlarımız ileTürkiye’nin en iyi kuruluşlarından bir tanesiyiz. Oyun alanımızda paintball oynarkenyakınlarınızda sizleri özel alanlarda izleyebilirsiniz.

Şişli paintballsahası oyun zevki için özel olarak tasarlanmıştır. Siz bu sahada oynarken yakınlarınız izleme bölgesinde piknik yaparak bu keyfe ortak alabilir. Piknik alanlarımız oyun öncesi ya da oyun sonrasında da kullanılmaktadır. Burada ayrıca çocuklarınız için de oyun alanları yer almaktadır. Tamamen güvenilir bir ortamdan bir araya gelen oyun alanımız filelerle çevrili olmasından dolayı izleyenlerin güvenliği en iyi şekilde sağlanır. Sizde sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmek için Paintball sahamızdan yerinizi ayırtabilirsiniz. Sadece erkeklere hitap etmeyen bu sporuherkes yapabilir. Gruplar arası bir rekabet getiren bu spor eğlenceyi zirveye taşıyor.

Şişli Paintball Fiyatları

Paintball Şişlifiyatlarımız cebinizi yakmayacak şekilde hazırlanmıştır. Oyun keyfiniz göz önüne alındığı zaman sizde fiyatın oldukça makul oranlarda olduğunu anlayacaksınız. Paintball konusunda sunduğumuz kampanyaları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.Merak ettiğiniz tüm soruları müşteri hattımıza kolayca sorabilirsiniz.Paintball konusunda gün geçtikçe gelişmeye devam ediyoruz. talep yoğunluğuna göre artışlar görülebilir. Özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gören bu spor İStabul’da en çok tercih edilen organizasyonlar arasındadır.

Şişli Paintball deneyimi yaşamak için bu adreste sizleri bekliyoruz.Hafta sonları sıra dışı eğlence serüveni yaşamak için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.Profesyonel bir şekilde sizlerle bir araya getirdiğimizŞişli Paintball oyun alanlarımız özenle hazırlanmıştır. Oyuna başlamak için hazırlanan oyuncular özel kamuflaj elbiselerini giyer ve bu doyumsuz serüvene başlar. Daha sonra ise oyun için gerekli olan malzemeler dağıtılır.Oyun öncesi tüm güvenlik önlemlerini başarılı bir şekilde alabiliyoruz. Böylece oyun esnasında hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.Basit bir kurguyla tasarlanan oyunda temek amacınız renkli boya toplarını rakibe isabet ettirmektir. İşletmemiz tüm ekipmanları ücretsiz olarak oyun öncesi sizlere sunar.Eğlenceli bir hafta sonu tatili için bizden kolayca randevu alabilirsiniz. Yakınlarınızla ya da arkadaşlarınızla güzel anılar biriktirmek için burada sizleri bekliyoruz. Hayatın stresinden kısa süreliğine de olsa tamamen uzaklaşmak, tekrardan doğayla buluşarak kendinizi, özünüzü bulmak için Paintballdeneyimini yaşayabilirsiniz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ