0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

Zeytinburnu Paintball
Anasayfa Zeytinburnu Paintball

Zeytinburnu Paintball

Paintball son yıllarda sıklıkla tercih edilen outdoor sporlarından bir tanesidir. Karşılıklı iki takımın boya mermilerinesahip silahlarla birbirlerini vurmasını temel alan oyun parkurumuz içerisinde bambaşka bir olaya dönüşüyor.

Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşmak için Zeytinburnu paintballsahasına sizleri bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce hakemlerimiz tüm kuralları sizlere bildirir. Paintball erkek ve kadınlar tarafından karma olarak oynanabilir. Paintball oyununu diğer spor dallarından ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi adrenalinin oyun içinde hiç bitmemesidir. İstanbul'da paintball alanı bulmak bazı durumlarda zor olabilir. İşte bu sorunu tamamen ortadan kaldırmak için Paintball sahamızı kurduk. Avrupa Yakasının en iyi paintball sahamızdaZeytinburnu paintballoyununu eğitimli hakemlerimiz ile sunuyoruz. Paintball tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de son derece popülerdir. Paintball oyunu için herhangi bir yaş sınırı yer almamaktadır. Güvenlik kuraları uygulanması durumundaPaintball herhangi bir tehlike yaratmamaktadır. Herkesin rahatlıkla oynayabileceği Paintball bir takım sporudur.

Size Özel Paintball Sahaları

Paintball, en az 2 kişi ile oynanır.Sahalarımız içerisinde istediğiniz kadar kişiyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Ayrıca farklı senaryolara göre sahalarımızı tasarlayabiliyoruz. İstekleriniz doğrultusunda kuralları da esnetebiliyoruz. Tüm fikirleriniz bizim için önemlidir. Bu fikirleri hayata geçirmek için yılların deneyimi ile destek oluyoruz. Renkli boyalarla birbirinizi vurmanın zamanı geldi. Paintball Silivri olarak oyun zevkinizi en üst noktalara başarılı bir şekilde ulaştırabiliyoruz. Avrupa Yakasında her bölgede oyuncularımıza hizmet veriyoruz.Paintball merkezimiz Avrupa standartlarındaki profesyonel alanları içerisindehakemlerle beraber bu oyunu oynamanızı sağlıyor.Sizde sahamız içerisindeaileniz ve dostlarınızla heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız. Paintball alanımızda ayrıcapiknik ve eğlence ve farklı hizmetlerde yer alıyor. Paintball çok yeni bir spor olmasına rağmen Türkiye’de çıkış yapmaya devam ediyor.Takım oyunu olan Paintballkoordinasyon, hızlı düşünme ve karar verme yetilerinin önem kazandığı bir spordur.Paintball her yaştan insan için farklı avantajlar sunabilir. Özellikle gelişme çağında bulunan çocukları doğanın içerisinde, takım oyunu oynatmak arkadaşlarına güvenme ve beraber hareket etme yeteneğini aşılar. Paintball konusunda merak ettiğiniz her şeyi bizlere sorabilirsiniz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Hostbulduk tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ