0538 940 93 63

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   7/24

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Son dönemlerin popüler strateji aktivitelerinden biri olan paintball oyununda kullanılan silahı tasarlayan James C. Hale, 1974 yılında patentini aldı. Paintball silahı o dönemlerde kesilecek olan işaretlemek için kullanılıyordu. İlk paintball oyunu, 1981 yılında oynanmaya başlandı. Son yıllarda oldukça popüler olan bu oyun adrenalin ve heyecanın zirvelerde yaşanmasını tetiklerken, bizde siz değerli misafirlerimize en kusursuz paintball hizmetini sunmak için çalışmaktayız.

Klasik ve geleneksel hale gelen tasarımlara meydan okuyarak gelişen teknoloji ile sizler için en kaliteli ekipmanlar ve oyun alanlarıyla daha eğlenceli, güvenli, gerçekçi bir oyun vaat ediyoruz. İstanbul paintball olarak, paintball oynayan müşterilerimizin güvenliğine ve sağlığına son derece önem göstermekteyiz. Tabi ki her kuruluşun savunduğu bir konu ancak biz güvenliğinizi sadece söz ile değil göstereceğimiz ilgiye de yansıtarak, bunu kişisel bir görev olarak görüyoruz. Daha keyifli deneyimler için sizi doğayla iç içe olmaya sahamıza bekliyoruz.

vision

MİSYONUMUZ

Hizmetlerimiz Gündüz, akşam ve gece seanslarımız bulunmaktadır. Her seans ekonomik, standart ve premium olarak kategorilere ayrılmaktadır. Bütçenize göre size uygun paketi seçebilirsiniz. Ücretsiz piknik alanı ve mangal yakma imkanı, otopark, wc, piknik alanında kullanabileceğiniz masalarımız bulunmakta ve tüm ekipmanlar seçtiğiniz pakete dahildir. Oyun için seçtiğiniz paket dışında sizden ayrıca giriş ücreti talep edilmemektedir.

vision

VİZYONUMUZ

İstanbul Paintball ekibi olarak profesyonel ve samimiyiz. Her açıdan oyun güvenliği ve bilgi aktarımını sizle paylaşan ekibimiz, paintball oynama konusunda da her türlü yardımı içten ve samimi bir şekilde sizinle paylaşmaktadır. Sahamızda gerçekleştireceğiniz ilk paintball tecrübeniz de tüm bu sözlerimizin gerçekliğini siz de fark edeceksiniz. Rezervasyon anınızdan itibaren ve oyun aşamasına kadar tüm konularda organize olarak kaliteyi size hissettirmeyi borç bilmekteyiz.

DEVAMI

Hiçbir şekilde yanlış bilgilendirme yapmamış olmak adına, ortamda yabancılaşmış hissetmenizi engellemek, dikkatinizi dağıtacak ve sizi etkileyecek dış etkenlerden korumak, sağlığınıza ve güvenliğinize tehdit oluşturan unsurlar hakkında bilgi vererek bu konular hakkında uyarmak, tüm bunların nezdinde oynayacağınız oyunu daha da zevkli ve eğlenceli hale dönüştürmek en büyük görev bilincimizi oluşturmaktadır. Sizlerin ışığında bizlerde kendimizi daha da yenileyip geliştiriyoruz. Adrenalin dolu bir paintball için sizleri sahamıza bekleriz, iletişim bölümünden bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Bizi Arayın 0538 940 93 63

Şamlar Mahallesi Karataylar Çiftlik Yolu Caddesi Bina : 14/1 Başakşehir / İSTANBUL
0538 940 93 63

Copyright @ 2018 İstanbul Paintball

Bu website Maus Yazılım tarafından yapılmıştır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ